My life

29. dubna 2013 v 17:24 | Amy |  O mně
Ahojky,

nedávno mi přišel na e-mail dopis, jestli nechci udělat něco jako nový TAG Draw My Life, ale jestli to nechci napsat jako článek. Každopádně za e-mail moc děkuji a toto téma se mi hodně líbilo, takže tady to je:

Narodila jsem se 7.července 1999 ( 7.7 ) ve Zlíně. Mám staršího bráchu, který je o rok starší, než já. Žili jsme ve větší rodinné ville v klidné ulici. Když mi byli tři, odstěhovali jsme se do Prahy, kde bydlím doteď. Nejdřív jsme žili v bytě. Nedaleko byla školka, kde jsem si našla moc dobrou kamarádku Mayu (Miriam). V té době jsem se oblíkala jenom do tepláků, nebo džínů a triček. Měla jsem krátké vlasy na mikádo i když moje mamka mi je pořád chtěla nechat narůst.Často jsme byli venku i s rodiči a nejradši jsme lezli s bráchou a kámošema na stromy a moc nás to všechno bavilo. Když mi bylo pět, přestěhovali jsme se do villky, kde jsme zatím doteď. Od té doby mám Prahu ještě radši, protože i na to, kolik je tu lidí mám prostor a můžu být sama. Když mi bylo pět (tenkrát to začalo) nechala jsem si narůst vlasy a začala nosit sukně a šaty a pamatuju si jak jsem zbožňovala růžovou a nosila jsem takový maličký kabelky. Měla jsem v té době úplně růžový pokoj, jediná jiná barva byl bílý nábytek. Tenkrát jsem dostala želvičku a pojmenovala ji Lilly. Milovala jsem i svoje akvárko s růžovýma mořskýma řasama :) V šesti jsem nastoupila do školy. Milovala jsem matiku ( ach můj bože!!! ), protože byla fakt lehká a šla mi. Jako dárek jsem si přála pejska, ale nedostala jsem ho. Tuším, že ve druhé třídě jsem se hodně skamarádila s jednou holkou Terezkou ( spolumajitelka blogu ). Byla a je moc fajn. Povídali jsme si každý den, ale pak přišlo sklamání, že Maya moje dlouholetá kamarádka odjíždí do Brna. Tenkrát jsem hodně brečela, protože jsem nechtěla přijít o skvělou kámošku. Díky tomu jsem se začla ještě víc bavit s Terkou. Baví nás totiž stejné věci. O letních prázdinách jsem přišla první láska... No jo no. Byla to dětská láska a nikomu jsem o ní neřekla s vyjímkou pár kamarádek. Celá čtvrá třída proběhla hladce a já měla radost z toho, že mám samé jedničky. Pak jsme rekonstruovali pokoj a já si ho vyžádala růžovo-černý. O prázdninách jsem se zůčastnila první módní přehlídky a já se do toho absoulutně zamilovala (další krok). V páté třídě jsem se s klidem mohla nazvat módní guru začátečník a začala kreslit svoje vlastní výtvory, tím teď myslím navrhování šatů. Bohužel velké sklamání i teď, když odcházela i moje doposud nej kámoška Terezka. Snad jsem na sobě nedala nic znát. Naštěstí šla jenom do jiné školy, celkem blízko té mojí, ale pořád mě mrzí, že jsem jí to nerozmluvila. Teď už se nevídáme každý den jako dřív. S Mayou jsme pořád sumer kámošky a tak doufám, že i teď to vydrží. V ěesté třídě přišla vášeň s make upem a já si začala dávat řasenku, postupně jsem přidala i korektor ( a to je zatím vše :D). Pořád mě to "beauty" moc baví.Jinak nevydržím den bez hudby, protože hudbu absolutně miluju taky. Pak se opět měnil můj pokoj a tentokrát na bílo-modrou :)O sedmé radši psát nebudu, protože kdo ví, co se ještě stane :) Ale nemyslím, že se můj život zas tak radikálně změní.

No tak to je takové velice krátké shrnutí mého života. Snad si tento článek přečtete celý :D

Vaše Amy
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Líbí se Vám můj blog?

Ano, je naprosto skvělý 52.9% (55)
Ano 23.1% (24)
Nic moc 24% (25)

Komentáře

1 :DD | E-mail | 30. dubna 2013 v 22:32 | Reagovat

Jééé, pěkný.Nakonec to nebylo až zas tak dlouhý, ale je mi tě líto kvůli těm kámoškám co odešli.mam to podobné ale člověk se s tím musí smířit.přát jim to nejlepší :-(  :-)

2 Amy | Web | 1. května 2013 v 17:33 | Reagovat

[1]: přesně tak, líp bych to neřekla :D

3 Katy (Terka) | 25. května 2013 v 21:27 | Reagovat

Amy, ale šak se scházíme co to jen jde.
A taky jsem to zažila se svojí nej kámoškou Terezkou. Ale stejně si furt moje nej kámoška. :-)  :-)

4 Amy | 26. května 2013 v 16:35 | Reagovat

díky ;-) :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama