Červen 2013

Be Fresh / aneb jak vypadat odpočatě...

29. června 2013 v 22:48 | Amy |  Léto
Zdravím,

je tu léto, my co chodímě do školy se na tuto část roku většinou strašně těšíme. Místo aby nás otřesný zvuk toho příšerného budíku ( většinou toho v mobilu :D ) budil v šest ráno, vyspáváme tak do deseti a rychlá snídaně absolutně nepřipadá v úvahu... Ale co když se stane, že se úplně do růžova nevyspíme? I o prázdninách se může stát, že nestíháme. Takže tady je malý tip na to, jak alespoň trochu nafingovat to, že jste spala dvanáct hodin:

Dej si sprchu, pokud na to máš čas. Jestli ne, alespoň si umyj obličej čistou vodou. To tě probudí, pokud ještě trochu spíš a ať tak nebo tak, osvěží tě.

Jestli chceš, použij lehký denní krém. Nebo vlastně jakýkoli, který ti vyhovuje :)

Než se krém trochu "vsákne" do pokožky, učes si vlasy tak jak ti to vyhovuje. Asi nic nezkazíš tím, že si necháš vlasy rozpuštěné, nebo si uděláš obyčejný culík. Je možné, že si chceš na hlavě vytvořit něco extra a tak můžeš na vlasy použít lak. ( Jinak vlasy moc nelakuj, je to podobné jako s pletí, čím víc ji necháš dýchat, tím bude vypadat lépe ).

Pokud máš špatnou náladu, pusť si hudbu, nebo komedii a vrhni se na trochu make upu:
Pokud potřebuješ použij korektor, ale nepřeháněj to. Když si dáš korektoru moc, může mít přesně opačný efekt. Jestli máš mastnou pleť, zapudruj ji. Teď je na řadě tvá oblíbená řasenka.
A klidně použij i tvářenku. S make upem to opravdu nepřeháněj. Pleť by si měla čas od času odpočinout. To co jsem tady napsala úplně bohatě stačí.

Oblečení: cokoli, v čem se cítíš pohodlně a hodí se na danou situaci :)

Nesmíš zapomenout na pořádnou snídani.

Do kabelky si dej všechny věci, které potřebuješ.
Hlavně nezapomeň na mobil, klíče, peněženku a... ÚSMĚV, to je totiž ta nejlepší kamufláž na světě. :D

Krásné prázdniny...
Vaše Amy